KarahanMetin2

12 Ocak 2014 Pazar

Home » , » Metin2 Server Tanıtımları

Metin2 Server Tanıtımları

Metin2
Herkesin bildiği üzere Metin2 oyununun kullanıcı sayısı hızla artıyor. Bu oyuncuların bir kısmıda Pvp server sunucuların oynuyor fakat bu serverları takip etmesi güç. Her saat başı yeni bir Metin2 Pvp serveri açılıyor ve oyuncular hangisinde oynayacağına karar vermekte zorluk çekiyor.

Kullanıcıların yükünü hafifletmek ve kolayca ulaşmalarını amaçlayan “Metin2 Pvp Server Tanıtımları” web siteleri oldukça rabet görüyor. Forumlarda server sahipleri serverları hakkında bilgiler paylaşarak oyuncuların ilgisini çekip onları kendi oyununa çekmeyi amaçlıyor. Bu doğrultuda herhangi bir serverda oynamayı planlayan oyuncular bu sistemle; server hakkında detaylı bilgi alarak, hangi serverda oynayacağına karar vermesinde yardımcı oluyor.

Metin2 Pvp Server sahiplerinin, server tanıtımlarına bakılırsa serverlarında çok ince ve fazla detay bulunuyor. Serverin web sitesi, kullanıcı sıralaması, itemler, server durumu, ve haberler gibi şeylerden oyuncuları haberdar ediyor.
“Metin2 Pvp Server Tanıtımları” sistemiyle hem server hakkında bilgi edinip hemde server ve yöneticileri hakkında yorumları okuyabiliyoruz. Bu etkenler bize hangi Pvp’de başlayıp, başlamamız gerektiğini söylüyor. Ek olarak server detaylarının yanı sıra, server durumunu da görebiliyoruz. Şuan kaç kişi oynuyor, kaç kişi kayıtlı, servera erişim mümkün mü değil mi gibi ufak noktaları da görmemiz muhtemel.

Hangi serverda, nasıl oynayacağınıza karar veremiyorsanız, “Metin2 Pvp Tanıtım Sitesi” sisteminden yararlanmanız gerekiyor. Bu sayede kendinize en uygun serverı en kısa sürede bulabilirsiniz.

2 yorum:

cihan yıldırım dedi ki...

metin 2 en sevdiğim oyun. sitenizi sık kullanılanlara ekledim

Gökhan dedi ki...

Metin 2 oynamayan kaldı mı pek sanmıyorum. Bir kez oynayan müptelası oluyor zaten. Metin 2 alternatifi oyunlar çoğalmalı bence.

Yorum Gönder