KarahanMetin2

4 Ocak 2014 Cumartesi

Home » , » YourKO Hydros Myko Server

YourKO Hydros Myko Server

YourKO HYDROS MYKO SERVER
HYDROS ve sunacağımız özellikler

* Aşağıdaki özellikler her iki server içinde geçerlidir.
# Küsüratına kadar net ve birebir orjinal MYKO exp oranları.
# Zenginleştirilmiş orjinal exp questleri.
# Canlı bir cz ve PK zenginleştirilmiş dolu slotlar solo ve parti olarak tasarlanmış.
# Capcanlı moradon ve pazar.
# Daha aktif bir delos.
# Orjinal oranlarda upgrade.
# Türkçe - İngilizce ve İspanyolca bilen GM ler.
# Yoğun bir yabancı topluluğu.
# Kadromuza yeni katılmış olan

Oyunu Nasıl Oynarım?

Öncelikle oyunu oynaman için clientimizi www.yourko.net/download (Client ay sonu hazir olacaktır) adresinden indirmen gerekmekte. Ardından http://www.yourko.net/account/register/ (Web alt yapı calişmasi devam etmektedir bir kac gün içersinde yeni üyelik alabilirsiniz) üyelik almanız gerekmektedir. Daha sonra mail adresinize gelen onay mailinden sonra oyuna girebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken mail adresinize gelen bilgilerin tarafınızca güven altında olması lazım ortak kullandığınız veya başkalarınında bildiği mailleri lütfen kullanmayınız. Artık HYDROS sunucumuza sorunsuz giriş yapabilirsiniz..

Ayrıca TLOS&XHANTOS sunucularında açmış olduğunuz AccountID (hesaplari) kullanabilirsiniz ve KnightCashlerinizi HYDROS da kullanabileceksiniz..
Oyunda bir sorunla karşılaşırsam ne yapmam gerekir?
Oyunda bir sorunla karşılaşmamanız için gerekli tüm tedbirleri aldık ancak yinede bir sorun oluşur ise www.yourko.net adresine ticket atabilirsin. Oyun içi GameMaster lardan yardım alabilirsin.
Karakterimi Geliştirdikten sonra satabilir miyim?
Elbette satabilirsin. Bununla ilgili forum adresimizde gerekli topicler açılmış olacak. Oyunda edindiğin karakteri veya itemi satabilirsin. Ancak bu satış işlemini moradon shouttan yapman halinde yan char veya esas charınla mute cezası alırsın.
Master OTO mu?
Master oto değildir. Her karakterin masterı için gerekli itemleri toplaman gerekmektedir. Master için gerekli itemleri bilmiyorsanız veya nasıl açılacağını oyun ekranındaki Q harfine bastıktan sonraoradaki bloka 60 yazmanız yeterlidir. Ayrıca oyundaki değişik skill veya scroolların tamamı orjinal hali ile NPC den alınmaktadır kesinlikle drop değildir.
Client'i indirmek zorundamıyım?
Clienti indirmeniz sizin açınızdan en güzel çözüm olacaktır. Aksi takdirde zones hatası gibi bir takım hataları alabilirsiniz.
Oyunda bir clanda başladım. Bu nedir?
Oyunda oyuncuların party - exp veya diğer konularda birbirleri ile iletişimi kolaylaştırmak için Beginners clanlarında başlatıyoruz. Bu clanlarda kalmak veya çıkmak size kalmıştır. Bir ekip bulana kadar bu clanlarda kalmanız tavsiye edilir.
Bilmem gereken başka hususlar nelerdir?
YourKo serverlarının tamamı oyuncuların bugsuz, hilesiz, lagsız bir ortamda oynamaları için dizayn edilmiştir. Bizler yıllardır sizler için en güzelini yapmaya gayret göstermekteyiz. Oyunda CTRL tuşu deaktif olduğundan ctrl+minör yapılmamaktadır. Ayrıca glicth, 3. parti proğram kullanmak yasaktır. Birçok kişi elinde proğram olduğunu savunsada unutmayınız ki asıl hedef sizin charlarınızdır. Önceki serverlarımızda gördük ki, bir çok char geliştirildikten sonra hack olayına maruz kalmıştır. Bu sebeble sizlerin hassasiyetini rica ediyoruz.
Oyundaki Etkinlikler!
- Lunar War
- Border Defence War
- Chaos Stone ( Boss ağacı )
- Bowl Stone ( Bowl taşı )
- Serverlar arası savaşlar
- Forgotten Temple
- Castle Siege War
- Kill_GM eventları
- Facebook etkinlikleri
- Haftalik NP ile krallık sistemi
- Ödüllü çeşitli GameMaster larin düzenleyeceği etkinlikler
- Death Match Event
- Hera Scroll
- Bi-Frost
- %100 orjinal Low/Middle/High Upgrade Sistemi


Hepsi ve daha fazlası YourKO serverlarında. Lütfen ekibinizi organize edin ve bu büyük açılışı kaçırmayın.

Detaylar için:

www.yourko.net
www.yourko.org
https://www.facebook.com/YOURKOfficial

0 yorum:

Yorum Gönder