KarahanMetin2

Counter Strike Serverleri★JailBreak ★Pro ★Deathrun ★Zombie
Counter Strike Minh Lee ve Jess Cliffe tarafından yapılmıştır. Oyunda Terrorists ve Counter-Terrorists grupları olarak ikiye ayrılırlar. Oyunun değiştirilmemiş halinde bu iki grup birbirleriyle silahlı çatışma halindeler. Her adam vuran kişi para kazanarak bir sonraki el daha güçlü silahlar alabilir.


Counter Strike daha sonradan değişime uğratılarak farklı modlar çıkartılmıştır. Örneğin jailbreak, deathrun, zombie... Bu oyunları size kısaca tanımlayacak olursak;


JailBreak: Oyundan birisi ct olarak seçilir ve diğer tüm oyuncular terroriststtir. Oyunda seçilen ct terroristlere bazı oyunlar oynatmak ister. Bazı terroristler ctnin verdiği komuta dayanamayıp isyan çıkartabilir fakat ellerinde sadece bıçak olduğu için ctden güçsüz haldedirler. Vurulan terrorist öldüğü için oynanan oyundan men edilir.


Deathrun: Oyun otomatik olarak her el bir tane terrorist belirler. Ctler oyuna koyulmuş tuzaklardan geçerek terroristin yanına ulaşmaya çalışır. Terroristin yanına ulaşan ct terroristi öldürür ve eli bitirir. Tabi terroristin eli boş durmayıp konulan tuzakları aktif hale geçirerek ctlerin kendisine ulaşmasını engeller.


Zombie: Oyunda terrorist ve ctler birbirine vuramaz. Bu sefer terroristler ve ctler zombilerden korunmak için birleşir. Oyun otomatikman her el birisini zombi seçer ve ona diğer oyunculardan farklı olarak daha fazla can verir. Tüm oyuncular zombiye hücum eder fakat zombide dokunduğu herkesi zombi yapar. Oyunu ya insanlar yada zombiler kazanacaktır.

0 yorum:

Yorum Gönder