KarahanMetin2

Knight Online Pvp Server Tanıtımları★MyKo ★Pk ★Ardream ★Homeko ★Mage-Okçu
Knight Online her yerden oynanabilen ücretsiz mmorpg oyunudur. Knight Online ilk defa 1299 patchi ile 2004'te faaliyete geçmiştir. Knight Online kısa bir sürede oyuncularını arttırıp yeniliklere devam etmiştir. Knight Online kurulduktan belirli bir zaman sonra pvp serverleri ortaya çıkmıştır. Pvp serverler Knight Onlinenin orjinal dosyalarııyla oynanarak elde edilen yasal olmayan oyunudur. Bu pvp serverler kısa sürede yaygınlaşmıştır, oynanmasında ve kurulmasında şimdiye kadar bir sorun çıkmamıştır. Her pvp serverin kendine göre databasesi vardır, yani her server ayrı bir şekilde oyun oynatabilir. Bazı pvpler Knight Onlinenin ilk anlarını size yaşatmaya çalışır bazıları direk itemleri üzerinize vererek pk atmanızı sağlar. Tabi bunların bir çok örneği vardır, bir kaç tanesini size tanımlayalım;
MyKo: Bu serverler Knight Onlinenin ilk zamanlarını oyunculara yaşatmak isterler. İtem ve level kasmak zordur.
Pk: Bu serverlerin bir çok türü vardır, öncelikli amacı her oyuncuya eşit item vererek dire bir birleriyle kapışmasını sağlamaktır. Örneğin +10 item +5 takı, +8 item +3 takı gibi. Herkesin levelleri aynıdır ve herkes eşittir.
Ardream: Bu serverler Knight Onlinede 59 levelde oynanan savaş mapını canlandırır. Her oyuncuya pk server gibi eşit item verir ve herkesin levelleri 59 olarak kalır.
Homeko: Bu serverler oyuncuların biraz emek sarf ederek çok zorlanmadan oynaya bileceği oyundur. Level kasma derdiniz yoktur, itemlerin nereden çıkacağı bellidir, sizin göreviniz sadece item düşürüp bu itemleri son seviyeye upgrade edip pk atmaktır.
Mage-Okçu: Bu serverlerde aynı pk serverler gibi tüm itemler üzerinde başlar, level kasma sorunu yoktur. Pk serverlerden tek farkı Mage ve Okçu ataklarının diğer karakterlere göre çok daha abartılı olmasıdır.

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Taurusko.com ring kas utc&krowaz al!

Yorum Gönder